514 568 058 kontakt@lakisand.pl

Lakierowanie

Specjalizujemy się w lakierowaniu mebli i elementów meblowych. Stosujemy lakiery o różnych połyskliwościach, w pełnej palecie barw RAL, NCS i PANTONE, a także lakiery typu metalic, perła, itp.

Wykonujemy również wstępną obróbkę i przygotowanie dostarczonych do lakierowania mebli i elementów, tj. szpachlowanie natryskiem, szlifowanie powierzchni, przygotowanie pod lakierowanie.

Produkcja frontów meblowych

Kompleksowa obróbka płyt MDF na fronty i nie tylko.

Renowacje

Przywrócenie świetności meblom, które dawno utraciły swój blask za pomocą sprawdzonych i efektywnych metod.

Lakierowanie mebli

Lakierowanie od głębokiego matu po wysoki połysk, tylko na materiałach najwyższej jakości. Usługę wykonujemy na powierzonym przez klienta towarze lub oferujemy własny.

Cięcie płyt meblowych

Wykonujemy cięcie płyt wiórowych, OSB, HDF, MDF, pilśnie i sklejki. Zamówienie w pierwszej kolejności jest formatyzowane w celu zmniejszenia ilości cięć oraz zużycia materiału. Następnie trafia do piły formatowej, która precyzyjnie wykonuje cięcia.

Frezowanie CNC

Frezowanie drewna, płyt mdf i fontów meblowych. Jest to nowoczesny i skuteczny sposób obróbki wszelkiego rodzaju materiałów. Idealnie sprawdza się do pracy z drewnem, sklejką oraz tworzywami sztucznymi

Oklejanie

Do procesu wykorzystujemy okleiniarek wysokiej klasy. Nowoczesne urządzenia pozwalają nam precyzyjne wykonanie obrzezy, które w pełni zadowolą klienta.

Zlecenia niestandardowe

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia, aby efekt końcowy sprostał oczekiwaniom klienta.

Działamy na terenie całego kraju!

O nas & Dlaczego my?

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się profesjonalnym świadczeniem usług produkcji frontów meblowych. Obejmuje ona cięcie płyt, frezowanie, oklejanie oraz lakierowanie. Obecnie współpracujemy z firmami stolarskimi jak również z klientami indywidualnymi. 

Naszym atutem jest dokładność, solidność oraz terminowość wykonywanych usług, a także sprzęt na jakim pracujemy. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Wykonujemy również usługi z zakresu piaskowania konstrukcji stalowych.

Zależy nam aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie oraz żeby każde zlecenie zostało wykonane w ustalonym wspólnie terminie. Jakość naszych usług jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy pewni, że nasza firma spełni Państwa oczekiwania.